KONTAKTY

Ladislav Lacina - LAOK
Olšová 673
417 12 Proboštov
tel: +420 777 715 881
napište nám
dodavatel: NK HOLDING s.r.o.
všechny údaje viz.: Obchodní podmínky

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 41% Strašně moc 34% Nemnoho 14% Vůbec 11%

Sady nádobí, příbory, fondue


ČISTIČKA VZDUCHU

Stop prachu, suchému vzduchu a nepříjemným zápachům,

"Vezměte si osobní lázně domů ... Relaxace pro tělo i duši!"Čisté ovzduší je považována za elixír života a je obzvláště důležité pro náš blahobyt. Zejména v zimních měsících, dochází k  zahříváním suchého vzduchu, což vede k suché sliznici a zvýšenou náchylnost k nachlazení  a následnému onemocnění. V letních měsících je doba na šíření  pylu..

Chrání před rozšířením vznikem a alergií a špatným ovzduším! díky sofistikovanou technologii s 2in1  snižuje zatížení dýchacích cest! umožňuje hluboké dýchání - a to nejen pro alergiky!

Tento urostlý Raumlufterfrischer vyniká nejen svou krásnou designu, mimochodem, také vytváří příjemnou atmosféru. nepodceňujte   nebezpečí, že se Váš dům zadá možnost pro  vznik alergických      onemocnění,. V samotném  Německu  je 8-12 milionů ze zúčastněných stran.si vytvořili kvalitnější bydlení díky  2in1 Raumerfrischer! Přístroj má 2 výhody: nepříjemný zápach a špína částice (např. pyl, vlákna, bakterie, prach) a chudými,  ze vzduchu bude odfiltrován zatímco přístroj vytváří příjemné klima.
V odpařované  vodě je velký Wasserperleffekt   ( perlivý efekt )a přináší vám jako "rain-feeling" ve vaší domácnosti.
Samozřejmě můžete použít také vonný olej  Duftöl (kápnoutpár kapek do vody a použít přístroj k provonění.

Řadit podle 
Výrobce