KONTAKTY

Ladislav Lacina - LAOK
Olšová 673
417 12 Proboštov
tel: +420 777 715 881
napište nám
dodavatel: NK HOLDING s.r.o.
všechny údaje viz.: Obchodní podmínky

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 41% Strašně moc 34% Nemnoho 14% Vůbec 11%

Sady nádobí, příbory, fondue


VÁZY SVÍCNOVÉ

VÁZY SVÍCNOVÉ

vázy svícnové 1 vázy svícnové 2

vázy svícnové 3

Dekorace pro Vaše slavnostní chvíle.

Pomocí několika jednoduchých kroků a Vašich oblíbených květin dojde  vytváříte krásné květinové aranžmá. Vaše rodina a hosté jsou ohromeni. Speciální tvar vázy a mísy, květy, květiny, listí, větve borovice a zelené jsou drženy.
Je zde i pilíř na svíčku (průměr 6 cm) - budete sklízet obdiv. I jako klasický etagere s čokoládou, čerstvé ovoce a občerstvení je výročí nastavit na každý stůl.

Zda formální dohodu s elegantním růže, atd., jarní kouzlo s tulipány či narcisy, v létě pozdrav s květinami na vaší zahradě nebo zimní verzi s borových větví a některé vánoční ozdoby v souvislosti se slavnostním pilíř svíčku (průměr 6 cm) - budete sklízet obdiv. I jako klasický etagere s čokoládou, čerstvé ovoce a občerstvení je výročí nastavit na každý stůl, každý účastník pastva pro oči.


\"montáž \"montáž

Přísavku a distanční přípojku připojite pouhým stisknutím dohromady (obr. 1). Navlhčete přísavky a lžičky nebo jiným tupým předmětem do středu spacer připevněna k dolní části malé tiskové vázu Velou (obr. 2). V malých a středně-velké mísy uvnitř centra a upevněte spodní části malé šálky na spacer. distanční ze skořápek a dát vázu dohromady (obr. 3).

Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky nebo drsné houby
snadno se čistí vlhkým hadříkem
pro velmi tvrdou vodu, můžete použít i ocet nebo ocet čističe
Není mýt v myčce

Dodání
1 šálek
2 vázy
4 distanční
4 šálky
1 zrcadlo